Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym „Agnieszka”

Fundacja "Agnieszka" była gościem na Wigilijnym Opłatku w Domu Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziorna, z którym współpracuje.

ZobaczZobaczZobacz

"Fundacja "Agnieszka" przekazała dla dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Konstancinie Jeziorna telewizor. Podopieczni byli zachwyceni nie mogąc się doczekać jego podłączenia :)

Zobacz

Dziękujemy za cudowne życzenia świąteczne od Rodziny Muchów: Magdzie, Marcie, Zosi,
Kazikowi i Pastrokowi.

Zobacz

Fundacja „Agnieszka” była współorganizatorem festynu z udziałem piłkarzy Warty Poznań „Upiecz jabłko z Wartusiem”. Festyn ten zorganizowała Fundacja Stworzenia Pana Smolenia dla dzieci niepełnosprawnych i ich rodzin w Baranówku.

Zobacz

Rozpoczęlismy budowę drugiego budynku ośrodka Fundacji w Grodziskach.
Docelowo ośrodek będą tworzyły 4 obiekty z przeznaczeniem na rehabilitację osób niepełnosprawnych.
Cały kompleks obsługiwany będzie przez osoby niepełnosprawne pod bacznym okiem terapeutów. Nasza Grodziskowa Osada Radości będzie służyła dzieciom i osobom niepełnosprawnym do terapii, wypoczynku, rehabilitacji, pracy, zabawy, ale przede wszystkim do integracji, jest to bowiem jedna z najważniejszych form rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Zobaczcie jak powstaje Grodziskowa Osada Radości :)

ZobaczZobaczZobaczZobaczZobacz

Fundacja "Agnieszka" udzieliła pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację 20 osobom niepełnosprawnym.
Całym sercem jesteśmy z Wami :)

Zobacz

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Stworzenia Pana Smolenia, która prowadzi hipoterapię dla dzieci niepełnosprawnych, to działania bliskie naszemu sercu. Z niezmiernie sympatyczną wizytą u Pana Bohdana Smolenia w Baranówku.

ZobaczZobacz

Pikniki integracyjne połączone z zajęciami z rekreacji konnej dla dzieci i młodzieży ze Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich z Łącka. Jak co roku mieliśmy przyjemność gościć w ośrodku Fundacji w Grodziskach naszych wspaniałych Przyjaciół, tych młodszych i tych starszych, tych zdrowych i tych niepełnosprawnych. Wszyscy jesteście zawsze mile widziani :)
Dziękujemy za cudowne chwile i prosimy o więcej.

ZobaczZobaczZobaczZobaczZobacz

ZobaczZobaczZobacz

Fundacja "Agnieszka" wraz z harcerzami z Chorągwii Mazowieckiej ZHP im. Władysława Broniewskiego z Płocka zorganizowała śpiewające spotkanie integracyjne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej przebywającej w Kolejowym Ośrodku Wczasowym w Łącku.

Dziękujemy w szczególności phm. Edycie Ręczkowskiej zastępcy Komendanta Choragwii, oraz drużynowej Annie Rzeczkowskiej z III Ciechanowskiej Wielopoziomowej Drużyna Harcerskiej ŻYWIOŁY, a także harcerzom za przemiłe, ciepłe, energiczne i bardzo śpiewajace zabawy z młodzieżą i dziećmi niepełnosprawnymi. To spotkanie to integracja w najlepszym wydaniu. Na długo pozostanie ono w naszej pamięci.

ZobaczZobacz

Pastorek nasz pies dogoterapeuta w ramach naszych celów statutowych został podarowany niepełnosprawnej dziewczynce Zosi. Będzie mieszkał z nową rodziną w pięknym Sandomierzu i pod okiem rodziców i siostry Zosi będzie dzielnie towarzyszył dziewczynce w jej codziennym funkcjonowaniu. Pastorku nie przestawaj merdać ogonem i rób to z taką częstotliwością jak dotychczas. Bądź dzielny i godnie nas reprezentuj :)

ZobaczZobacz

Dla niesłyszącego Kacperka z zespołem Downa sfinansowano zakup dwóch aparatów słuchowych. Dzięki temu Kacperek ma szansę na normalny rozwój i funkcjonowanie. Fundacja "Agnieszka" trzyma kciuki za dalszą rehabilitację chłopca i jego szybki powrót do zdrowia.

Fundacja "Agnieszka" udzieliła pomocy finansowej na leczenie i rehabilitację dziewięciorgu dzieciom niepełnosprawnym. Cieszymy się, że mogliśmy w ten sposób udzielić wsparcia i życzymy dzieciom dużo uśmiechu i radości, każdego dnia :)

Fundacja "Agnieszka" dofinansowała niepełnosprawnym Kubusiowi i Michałowi pobyty na turnusach rehabilitacyjnych, które są bardzo drogie, ale też bardzo potrzebne. Dzięki naszej Fundacji mogli z takiego wyjazdu skorzystać. Cieszymy się, że mogliśmy Wam pomóc.

Więcej o ośrodku tutaj >>

20162015201420132012201120102009200820072006200520042003