Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym „Agnieszka”

Z końcem 2013 roku wstawiliśmy jeszcze w nowym budynku okna.

Zimowe igraszki Pieguska i Dody

ZobaczZobacz

Kolejny etap budowy nowego budynku kompleksu ośrodka Fundacji w Grodziskach mamy już za sobą :)

Zobacz

Zapraszamy do galerii kart okolicznościowych, której autorką jest nasza patronka Agnieszka :)

ZobaczZobaczZobacz

W odpowiedzi na apel Pana Jacka Gaworskiego mistrza Polski w szermierce udzieliliśmy dofinansowania do kosztownego leczenia zagranicą, które może uratować Panu Jackowi życie.

Zobacz

Panie Jacku życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za powodzenie leczenia.
Zachęcamy do pomocy, więcej o akcji tutaj

Rozpoczęliśmy krycie dachu na kolejnym budynku kompleksu ośrodka Fundacji w Grodziskach.

A oto kolejny piknik hipoterapeutyczny w naszej Grodziskowej Osadzie Radości
było gorąco, ale nie tylko za sprawą upału :)
było gwarno i radośnie, ale my to wprost uwielbiamy;)

ZobaczZobaczZobacz

Poznajcie naszą uroczą 4 miesięczną ośliczkę Basię – sierotkę, którą jeszcze dokarmiamy mlekiem.

Zobacz

Fundacyjne spotkania integracyjne w naszej Stanicy Koni Huculskich w Grodziskach to nie tylko jazda konna, to również szczere rozmowy, ciepłe gesty, przyjaźnie, odpoczynek i ukojenie...

ZobaczZobacz

W piękny lipcowy dzień na naszej Grodziskowowej Polanie zrobiło się bardzo radośnie :)
Gościliśmy zaprzyjaźnioną grupę dzieci i młodzieży niepełnosprawnej od Ks. Ryszarda i P.Anny Prócz zajęć z hipoterapii i rekreacji konnej, które są przez dzieci uwielbiane zapewniliśmy dodatkową formę terapii z udziałem zwierząt jaką jest animaloterapia. Terapia z udziałem kózek miniaturek, kucyka czy osła ( onoterapia ) oraz psa (dogoterapia) jest nieocenioną pomocą w rehabilitacji i integracji osób niepełnosprawnych. Spotkanie było bardzo owocne, zresztą zobaczcie sami..

ZobaczZobaczZobacz

W dniu 6 czerwca 2013 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się Konferencja pod nazwą "Europa - projekt Rządów czy Obywateli"
Z ramienia Fundacji w konferencji udział wzięła P. Aleksnadra Jaworska

Kochani.
Pragniemy podzielić się z Wami radosną nowiną, gdyż po raz pierwszy w naszej Grodziskowej Osadzie Radości narodziło się nowe zwierzątko.

W dniu 3 czerwca 2013 roku nasza kózka Szakira urodziła malutką koziczkę o przepięknym umaszeniu
( kózka wygląda jakby połowa jej ciałka była zanurzona w kance z mlekiem).
Mała ssąc matkę pociesznie macha swoim malutkim białym ogonkiem. Wygląda to uroczo :)

Może damy tej małej damie na imię Kanka?
Oto pierwsze zdjęcia naszego nowonarodzonego maleństwa

Zobacz

Z ogromną przyjemnością przyjęliśmy Zaproszenie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego na Konferencję organizowaną w Pałacu Prezydenckim Ogromnie cieszy nas to wyróżnienie, dziękujemy :)

Zobacz