Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym „Agnieszka”

Grodziskowa Osada Radości pełna gości :)

ZobaczZobaczZobaczZobacz

Mamy nową drogę prowadzącą do naszego ośrodka w Grodziskach.

Zobacz   Zobacz

Rozlicz PIT z naszym darmowym programem do PIT i przekaż nam swój 1% podatku.

Program e-pity by e-file

Z całego serca chcielibyśmy podziękować drukarni etykiet Coolor-Press za udzielone wsparcie w
realizacji projektu "Alpaki - cud ekologii" i przekazanie nam samoprzylepnych etykiet.

Bardzo doceniamy ten gest dobroci i jeszcze raz Serdecznie Dziękujemy.

Zobacz

Pracujemy dla dobra innych, niesiemy pomoc, dofinansowujemy, dajemy oparcie, torujemy drogę,
wzmacniamy, szanujemy, czuwamy, niesiemy ratunek, dajemy nadzieję i jesteśmy w tym skuteczni!

Zobacz

Przywitaliśmy na świecie kolejną alpaczkę, tym razem jest to chłopczyk - maleńki Ewuś.

Zobacz

Idea ma już 3 tygodnie, bryka i dokazuje, ale najważniejsze, że jest zdrowa i silna :)

Zobacz

Kochani, mamy cudowną wiadomość, dziś tj. 8.01.2018r. o godz. 15:55 urodziła się nasza pierwsza alpaka.
Dziewczynka jest zdrowa i silna, daliśmy jej na imię Idea :)

Zobacz

Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" została uhonorowana statuetką od Fundacji Stworzenia Pana Smolenia za pomoc i wsparcie jakie okazaliśmy fundacji Pana Bohdana Smolenia.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za ten gest i dumni, że zostaliśmy docenieni. Dziękujemy.

Zobacz

Kochani przed nami cudowny czas Świąt Bożego Narodzenia, szanse na śnieg zmalały prawie do zera, dlatego zróbmy wszystko, by tegoroczne Święta były dla nas Magicznym Czasem przepełnionym miłością, dobrocią i pięknymi chwilami przy wigilijnym stole, w blasku świec, z zapachem choinki i dreszczyku emocji podczas obdarowywania się prezentami - oczywiście tych od Świętego Mikołaja :) - tego Wam życzymy Zespół Fundacji "Agnieszka"

Zobacz

Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę firmy EACTIVE #wiemyjak, która doceniła nasze działania i postanowiła je wesprzeć darowizną w kwocie 400zł. Dziękujemy w imieniu podopiecznych za okazane nam zaufanie i wsparcie.

Zobacz

Bohdanie, pamiętamy o Tobie i dzieciach, którym oddałeś całe swoje serce.

Pozdrawiamy podopiecznych i cały zespół Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

Być jak Dobry Anioł...
cyt. "DOBRY WIECZÓR.
CHCIAŁAM PANI JESZCZE RAZ BARDZO GORĄCO PODZIĘKOWAĆ W IMIENIU MOIM, JAK RÓWNIEŻ W IMIENIU MOICH DZIECI SYNA KAMILA KLOSEK I CORKI MAGDALENY KLOSEK .SPRAWIŁA PANI PREZES OGROMNA RADOŚĆ, JAK TEZ UŚMIECH NA ICH TWARZACH I MOJEJ RÓWNIEŻ ZA OTRZYMANA OD PANI POMOC FINANSOWA, DZIEKUJE RÓWNIEŻ CALEMU ZARZĄDOWI FUNDACJII.
SERDECZNIE POZDRAWIAM.
JOANNA KLOSEK WRAZ Z KAMILEM I MAGDALENA Z BYTOMIA."

Zobacz

Kochani doczekaliśmy się maleństwa- 27 czerwca pojawiła się na świecie ośliczka o imieniu WYCZEKANA. Zobaczcie jaka jest urocza

ZobaczZobacz

Magiczne zwierzęta wprost wymarzone do alpakoterapii, gdy jesteśmy wśród nich odczuwamy ogarniający spokój, wyciszenie, ukojenie. Mają cudownie miękkie futerko, są przymilne i ciekawskie, do tego nie można oderwać wzroku od ich ogromnych oczu z których bije łagodność i ufność.

ZobaczZobaczZobaczZobacz

Z głębi serca chcemy podziękować wszystkim darczyńcom jednoprocentowym
za przekazanie naszej fundacji 1% podatku.
Dziękujemy, że skorzystaliście z tego przywileju,
przyczyniając się tym samym, do pomocy słabym, chorym,
opuszczonym i potrzebującym dzieciom i ich rodzinom.
To w ich imieniu mówimy: Dziękuję.

Zobacz

Pobranie bezpłatnego programu e-PIT-y 2016/2017 który w sposób domyślny uzupełnia odpowiednie
rubryki zeznania podatkowego pomoże Ci bezstresowo wypełnić PIT roczny za rok 2016 jednocześnie
pozwalając przekazać 1% Twojego podatku na cele dobroczynne.

Pobierz programUruchom program Pobierz programUruchom program

Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" wraz z Urzędem Miasta Płock jest współoraganizatorem II Biegu Charytatywnego "Razem dla Autyzmu" , który odbędzie się 2 kwietnia (w niedzielę) w Płocku na terenie płockiego Parku Północnego na os. Podolszyce.

Więcej szczegółów u organizatora Klub Rodziców Autyzm/Płock

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy :) :) :)

hmmm... fajna ta Polska
jest na co popatrzeć ;)

ZobaczZobaczZobaczZobacz

Nasi futrzani goście z Chile (alpaki) mają piękną nową stajnię, w której czują się jak w pałacu.

ZobaczZobacz

Otrzymaliśmy kolejne podziękowania. Dziękujemy :)

Zobacz

Parę dni temu prosto z Chile przyleciały do nas nowe zwierzątka do animaloterapii, są to alpaki huacaya 4 mamy z 4 córeczkami. Miękkość ich futerka jest wręcz nie do opisania a ich ogromne oczy rozczulają, odgłosy które wydają są niesamowicie przyjemne dla ucha, można porównać je do delikatnego popiskiwania/pomruczkowania :)