e-PITy darmowy program do PIT 2023/2024 - 1,5% podatku dla naszej Fundacji

Pobranie bezpłatnego programu e-PIT-y 2023/2024 który w sposób domyślny uzupełnia odpowiednie rubryki zeznania podatkowego pomoże Ci bezstresowo wypełnić PIT roczny za rok 2023 jednocześnie pozwalając przekazać 1,5% Twojego podatku na cele dobroczynne.

Wersja dedykowana programu e-pity z możliwością przekazania 1,5% wyłącznie dla danej organizacji.
Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego.

Darmowy program do PIT, który oferujemy gwarantuje:

- bezpieczeństwo Twoich danych
- zgodność z obowiązującymi przepisami prawa podatkowego
- możliwość pobrania z portalu Podatnika wstępnie wypełnionej deklaracji PIT-37 PFR
- wysyłkę PIT-u do systemu e-Deklaracje.gov.pl
- program e-pity uhonorowany Certyfikatem Najlepsze w Polsce

e-PITy darmowy program do PIT 2023/2024 - 1,5% podatku dla naszej Fundacji e-PITy darmowy program do PIT 2023/2024 - 1,5% podatku dla Fundacji Agnieszka