Fundacja Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym „Agnieszka” - organizacja pożytku publicznego

1,5% podatku - wspomóż naszą Fundację

KRS 0000151511

Organizacje pożytku publicznego - Fundacja Agnieszka

Kochani, nasza fundacja jest już z Wami 20 lat. Rozwijamy się i dzień po dniu niestrudzenie realizujemy cele statutowe, dla których powołaliśmy fundację. Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy pomagać dzieciom niepełnosprawnym i ich rodzinom poprzez animaloterapię. Dlatego powołaliśmy do życia Grodziskową Osadę Radości ze stanicą koni huculskich, w ramach której prowadzimy hipoterapię, oraz rekreacyjne jazdy konne, terapię z udziałem osiołków i alpak, oraz dogoterapię. One wszystkie są naszymi niezastąpionymi „futrzanymi"terapeutami czyniącymi CUDA!

1,5 % podatku - Fundacja Agnieszka

W roku 2004 kupiliśmy działkę, która urzekła nas swoim pięknem, jej zjawiskowe położenie w środku sosnowego lasu na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego w mikroskopijnej wsi Grodziska, roztoczyło przed nami wizję budowy kompleksu ośrodka, w którym zamieszkają zwierzęta do terapii.Ten plan zrealizowaliśmy i wciąż go udoskonalamy.

1 procent podatku - Fundacja Agnieszka

Pierwszy w ośrodku zamieszkał Wermut - koń rasy huculskiej i do dnia dzisiejszego pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi wykazując im dużo cierpliwości, spokoju i opanowania. Później stopniowo dołączały do niego kolejne koniki, które razem tworzą bardzo psotne stadko.

1 procent - Fundacja Agnieszka

Nasza miłość rozlewała się na kolejne zwierzęta, które tłumnie wprowadziły się do naszej Grodziskowej Osady Radości- osiołki, kózki, alpaki i pieski.

1 procent podatku lista organizacji - Fundacja Agnieszka

Czas u nas spędzony to wypoczynek, relaks, zabawa, ale przede wszystkim rehabilitacja, nauka, terapia i integracja. Odbiorcą naszych działań są nie tylko dzieci niepełnosprawne ze swoimi rodzinami, ale także osoby starsze, chore, ubogie, oraz te potrzebujące naszej pomocy i wsparcia.

1,5% podatku dla dzieci - Fundacja Agnieszka

Działania fundacji to nie tylko budowa i prowadzenie ośrodka, to także finansowanie leczenia ratującego życie, kosztownej terapii, rehabilitacji, zakupu żywności, środków higienicznych, pomocy terapeutycznych, oraz wsparcie psychologiczne, pomocowe i terapeutyczne dla każdego, będącego w potrzebie.

1 procent podatku dla dzieci - przekaż 1,5% na nasz numer KRS 00001515111

Jesteśmy dla Was, Jesteśmy z Wami, Jesteśmy na wyciągnięcie ręki.
Zespół Fundacji „Agnieszka”

KRS organizacje pożytku publicznego - Fundacja Agnieszka

Serwis fundacjaagnieszka.pl korzysta z plików cookies. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Copyright by 2021 - FUNDACJA DZIECIOM Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM „AGNIESZKA”