Darmowy program do rozliczenia PIT na naszej stronie

Współczesne oprogramowanie stworzone dla rozliczeń podatkowych stanowi doskonałe narzędzie do składania deklaracji wszelkiego typu. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, które zdobyły uznanie tysięcy użytkowników. Przedstawiamy najskuteczniejszy program do rozliczenia podatku, który został udostępniony do pobrania bezpośrednio na stronie Fundacji Agnieszka.

Program do rozliczenia podatku – darmowe rozwiązanie o pełnej funkcjonalności

Dla osób wypełniających PIT 37 program daje mnóstwo możliwości szybkiego i bezbłędnego wysłania deklaracji do Urzędu Skarbowego. Program do rozliczenia podatku e-PITy 2020 stanowi kompleksowy pakiet informatyczny przeznaczony dla osób, które chcą w krótkim czasie złożyć deklarację podatkową. Wysyłając PIT 37 program e-PITy.pl daje wiele funkcji automatyzujących cały proces, np. poprzez wypełnianie pól z danymi zapamiętanymi z lat poprzednich.

Pobranie oraz korzystanie z programu PIT 37 na naszej stronie zawsze będzie całkowicie darmowe. Użytkownicy otrzymują zatem efektywne narzędzie do składania deklaracji. Co więcej, program do rozliczania podatku e-PITy.pl podlega ciągłym aktualizacjom, w odpowiedzi na zmieniające się przepisy z zakresu prawa podatkowego. Dzięki temu każda osoba fizyczna lub firma mają pewność, że procedury złożenia deklaracji podatkowej będą zgodne z obowiązującym prawem. Samodzielne śledzenie wszelkich informacji wiązałoby się ze znaczną inwestycją czasową.

Składając deklarację PIT 37 program do obsługi formularzy podatkowych musi być zintegrowany z systemem Ministerstwa Finansów, funkcjonującym w serwisie e-deklaracje.gov.pl. Tylko wówczas wysłanie deklaracji podatkowej poskutkuje otrzymaniem Urzędowego Potwierdzenia Odbioru.

PIT 37 program – zaawansowane funkcje w jednym miejscu

Zalety programu do rozliczenia podatku e-PITy.pl dotyczą szeregu dodatkowych funkcji, jakich nie oferują innego wersje podobnego oprogramowania. Wybierając deklarację PIT 37 w programie, lub jakąkolwiek inną, mamy możliwość automatycznego wczytania usługi „Twój e-PIT” pochodzącej z Portalu Podatkowego. Jeśli wszystkie dane się zgadzają, a podatnikowi nie przysługują żadne dodatkowe ulgi, Twój e-PIT można natychmiast zatwierdzić i zakończyć proces składania deklaracji na dany rok. Warto natomiast pamiętać, że w programie do rozliczeń podatkowych e-PITy.pl mamy możliwość wybrania jednej z wielu ulg podatkowych, funkcjonujących od dawna w polskiej rzeczywistości prawnej. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że może znacząco obniżyć podstawę opodatkowania poprzez wykazanie w deklaracji ulgi prorodzinnej, ulgi internetowej, ulgi termomodernizacyjnej i wielu innych. Realizując PIT 37 darmowy program dostępny na naszej stronie daje szansę na minimalizację zobowiązań podatkowych, działając w pełnej zgodności z prawem.

E-PITy.pl oferuje możliwość wsparcia organizacji pożytku publicznego w ramach akcji 1% podatku. Ta niewielka kwota w żadnym stopniu nie obciąża budżetu darczyńcy, gdyż, tak czy inaczej, musiałby on ją zapłacić na poczet regulacji podatku. Wskazanie w darmowym programie PIT 37 organizacji działającej w obszarze szeroko rozumianych interesów społecznych, umożliwia funkcjonowanie wielu fundacji. Ich praca polega na pomocy osobom zagrożonym wykluczeniem z życia społecznego, do których należą m.in. dzieci z upośledzeniem umysłowym.

Darmowy program PIT 37 a kwestie bezpieczeństwa

E-PITy.pl to program wyznaczający standardy bezpieczeństwa na polskim rynku. Żadne dokumenty nie są zapisywane na oddzielnych serwerach. Jedynym dopuszczalnym miejscem zapisu staje się komputer samego użytkownika. System szyfrowania i transmisji danych został przejęty od instytucji bankowych, dlatego gwarantuje niezrównany poziom bezpieczeństwa dla milionów użytkowników. Mówiąc językiem technicznym, za bezpieczeństwo programu do rozliczeń podatkowych e-PITy.pl odpowiada 128 bitowy klucz protokołu SSL GeoTrust, uznany jako solidne narzędzie przez wszystkich producentów oprogramowania antywirusowego. Wypełniając PIT 37 darmowy program z naszej strony internetowej oferuje pełny pakiet możliwości szybkiego i prawidłowego rozliczenia.


Serwis fundacjaagnieszka.pl korzysta z plików cookies. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Copyright by 2021 - FUNDACJA DZIECIOM Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM „AGNIESZKA”